2012. szeptember 29., szombat

R.I.P.

a Borsóhegyen jártam...

48° 26' 39.3" N 21° 18' 52.6" E

2012. március 3., szombat

2012. január 22., vasárnap

self_portrait / önarckép Dédapám fotójával anno 1975

(ezt a képet 1975ben kattintottam magunkról, Dédapám fotója állítólag cca. 100 éves.)

2011. július 11., hétfő

szamócakeserves (bittersweet strawberry:)

...namégeccer; mérhetetlenül maszatos kis Modellem szamócázott. azé' morcos, mert Mamája azt mondta, először mosakodjon meg, ha fényképezkedni akar...

2011. június 2., csütörtök

a Kedvenc / the Favourite


Samuka :)
spontanographia... or "the spontaneous authentic it can't be entrusted to chance" /
avagy az autentiqs spontán nem bíz6ó a véletlenre;)

2011. március 25., péntek

2011. március 3., csütörtök

Boldog születésnapot, Apuka!

Édesapám ma 92 éves! my Father today 92 year! Happy birthday Daddy!
(ezt a képet 1970 Húsvétján kattintottam Róla /1970 Easter I clicked Him)

2011. február 27., vasárnap

...false rhythm of two voice...

...hamis ritmus két szólamra... ezt is a múlt évezredben kattintottam ;)

2011. február 25., péntek

2011. február 24., csütörtök

Nanoka's smile: (best regards Lyency:)


Nanoka sem mindig mosolyog...

Lyency barátomnak ajánlom, itt egy postban, ami a PBlogon kettőben van; ott sajnáltam törölni bármelyiket a kommentek miatt, itt meg úgy se nézik annyian ;)) /
Lyency friend recommend it, here's 1 post, 2 of which are on PBlog;
because you here's are not so many people watching;))

2011. február 14., hétfő

Boca


- ugyan, öreg, vegyé' má le engem is! - kérte kedvesen, miután a fél utcát végigmosolyalbumoztuk, és látta a szomszéd gyerekek "szép színes" fotográfiáit :))

2011. február 8., kedd

Here's the photographer / +jött a fénképész... ;)

1985-87 közötti mosolyalbum - fotózás mellékterméke ;)
ha véletlenül érdekel Valakit, van még: http://www.photoblog.com/xabolcs/2010/01/15

2011. január 19., szerda

2010. október 25., hétfő

...where...

...hová... természetesen haza, mint az Anyuka mondta volt, éknek, a fazik alá;
avagy a gazdátlanná vált férfi-ing trőnye-ként való célszerű felhasználása...
Sajnos, nem járultak hozzá a szemből készült képek közléséhez... tán kárpótlásul a legkisebbről készített fotómhoz igen, az tetszett a kis Modellnek is ;
...nosh!...
...azaz Kaja!

Odakünn...

Többen kérdezték a kerítés miértjét. Nem szívesen magyarázom a képet, megnyugtatásul csak annyit: Ő nincs bezárva sehová. Mi vagyunk kizárva különös Világából...